Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba'dan, Nepal Dışişleri Bakanı olarak atanan Deuba'ya tebrik

Kiev, 17 Temmuz (Hibya) - Ukrayna Dışişleri Bakanı Dymtro Kuleba, Nepal'in yeni Dışişleri Bakanı olarak atanan Arzu Rana Deuba'yı tebrik etti.

Hollanda Başbakanı Schoof, MH17 uçak kazasında hayatını kaybedenleri andı

Vijfhuizen, 12 Temmuz (Hibya) - Hollanda Başbakanı Dick Schoof, MH17 uçak kazasında hayatını kaybedenleri anmak için Vijfhuizen'e gitti.

AB Komisyonu, Ukrayna'ya yaklaşık 4,2 milyar euro aktaracak

Brüksel, 17 Temmuz (Hibya) - Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, AB Komisyonu'nun, Ukrayna Fonu kapsamında Ukrayna'ya yaklaşık 4,2 milyar euronun serbest bırakılmasını onayladığını duyurdu.

Biden: Birlikte, dünyanın en güçlü ekonomisini inşa ettik

Washington, 17 Temmuz (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, dünyanın en güçlü ekonomisini inşa ettiklerini vurguladı.

Lavrov: Askeri operasyonlar Rusya güvenliğine yönelik tehditleri yok etmek için başlatıldı

Moskova, 17 Temmuz (Hibya) - Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, özel askeri operasyonların, Rusya güvenliğine yönelik tehditleri yok etmek için başlatıldığını belirtti.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Panama Dışişleri Bakanı Vasquez ile görüştü

Washington, 17 Temmuz (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Panama Dışişleri Bakanı Javier Martinez-Acha Vasquez'le bir araya geldi.

CW Enerji'nin teşvik belgesi başvurusu

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş'nin hücre yatırımına ilişkin yaptığı yatırım teşvik belgesi başvurusu onaylandı.

CW Enerji'den birleşme bildirimi

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş, yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Ereğli Organizasyon İnşaat Hayvancılık Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ile birleşimine ilişkin bilgi verdi.

İnce: Yetkililer çay üreticilerinin bu sesine kulak vermeli ve bu mağduriyeti giderilmeli

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, çay üreticileri, kota ve düşük fiyatlar nedeniyle zor durumda olduğunu vurguladı.

Özel: Hayvan Hakları kanunun yasalaşmaması için her şeyi yapacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, sokak hayvanlarına ilişkin kanunun yasalaşmaması için her şeyi yapacaklarını belirtti.